OK1NOP Site

QTH: Březí, Loc: JO70IA, WAZ: 15, ITU: 28

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Můj blog Jak se rodí weby

Jak se rodí weby

Email Tisk PDF

Tak Vás tu všechny pěkně vítám...

Už dlouhou dobu jsem měl neutuchající pocit, že nejdu s dobou... Všude kolem mě se vesele ksicht-bookuje, bloguje, skypuje a kdo ví co všechno ještě. Jen já se svou sbírkou krámů jsem z toho všeho nějak odsunut. Bohužel tento stav mému egu není vůbec příjemný.

Takže si jednou po prohlídce několika blogů a stránek, říkám: "Sakra, vždyt ti lidé kolikrát ani nemají o čem psát a přesto své stránky neustále doplňují. Tu o to co se stalo třeba v sámošce, nebo  támhle o nezajímavé video z Youtube. Přitom já mám doma spoustu krámů, které taky v podstatě nikoho nezajímají a proč to tedy též nezveřejnit."

Po krátkém přemýslení kde vlastně ti ostatní berou čas na aktualizování svých stránek a po dlouhé rozvaze o tom jak se rodí weby. Jsem se nakonec rozhodl, že to zkusím taky. Časem uvidím, zda mi zbude i nějaký ten čas na spaní a ostatní neinternetové životní záležitosti. Tož s chutí do toho...

Momentálně se jako začátečník trochu peru se zvoleným redakčním systémem Joomla, kterým mě inspirovaly pěkné stránky Jardy OK1CJB.

Úkol zní tedy tedy jasně...

Vytvořit web o vojenské komunikační technice, něco jako katalog vojenské radiotechniky.  Později doplnit nějaké ty HAM projekty, co jsem zrealizoval a přidat hrst moudra, kterého jsem v průběhu času nabyl. Nakonec snad přide i na pár těch blogů či jak se tomu říká...

První tedy začnu s katalogizací své sbírky radiostanic a postupně doplním i pár zajímavých projektů.

Tož Vám všem přeji zatím krátké počtení na mých nedokončených stránkách.

OK1NOP

Aktualizováno Úterý, 22 Listopad 2011 17:12  

predelavkajpg6 2


Created by PA4RM

Počítadlo přístupů: